Pomoc

Jakie oprogramowanie jest wymagane do presetów?

Do użycia presetów niezbędne jest oprogramowanie Adobe Lightroom Classic lub Lightroom Mobile. W zależności czy są to presety na komputer czy na telefon. Lightroom Classic występuje w wersji testowej do pobrania tutaj. Lightroom Mobile dostępny jest w wersji darmowej(bezterminowo) oraz płatnej. Wersja darmowa jest wystarczająca do korzystania z presetów.
Lightroom mobile można pobrać z Google Play lub App Store.

Czy presety działają na telefonie lub komputerze?

W zależności od wersji, presety dostępne są w wariantach na komputer lub/i telefon. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na opis produktu.

Które presety są na telefon, a które na komputer?

Presety Desktop&Mobile – są to paczki zawierające presety na komputer oraz telefon.
Presety Desktop – są to presety przeznaczone na komputer.

Jak zainstalować presety na telefonie?

Poniżej znajdują się filmy, w których pokazuję jak zainstalować Presety do Adobe Lightroom Mobile na iOS i Android.

Czy preset pasuje do każdego zdjęcia?

Preset na każdym zdjęciu zachowa się troszkę inaczej. Wszystko zależy od tego jakie kolory były na surowym zdjęciu. Często jest tak, że wystarczy poprawić kilka ustawień i będzie pasował idealnie. Poniżej znajduje się film, w którym pokazuję jak edytuję Wasze zdjęcia przy użyciu moich presetów. Warto zwrócić uwagę, które opcje ruszam aby dopasować preset.

Jak szybko otrzymam preset od momentu zakupu?

Presety wysyłane są od razu po zaksięgowaniu płatności. Wybierając błyskawiczne płatności np. PayU transakcja dokonywana jest natychmiastowo. W przypadku wyboru płatności “Przelew Bankowy” płatność księgowana jest w następnym dniu roboczym.

Przewiń do góry